NM-finale: Billettinformasjon (endret. pr. 26.03.18 kl. 10:00)

BILLETTINFORMASJONEN ER ENDRET PR. 26.  MARS KL. 10:00

Det er klart for Mjøsderby i årets NM-finale. Kampene spilles som følger:

Tirsdag 3. april – CC Amfi

Torsdag 5. april – Kristins Hall

Lørdag 7. april – CC Amfi

Mandag 9. april – Kristins Hall

Eventuelt senere kamper blir 11., 13. og 15. april.

Billetter til oppgjørene i Kristins Hall vil bli lagt ut på Ticketmaster onsdag 28. mars kl. 12:00. Før dette vil det være salg av billetter i billettboden utenfor Kristins Hall. Dette salget foregår tirsdag 27. mars fra 16:00 – 19:00.

Følgende retningslinjer gjelder:

  • Medlemmer av Lillehammer IK, innehavere av klubbens sesongkort og innehavere av klubbens VIP-kort kan kjøpe inntil 10 billetter pr. person. Disse kan kjøpe billetter fra kl. 16:00 til kl. 19:00.
  • Øvrige: Inntil fire billetter pr. person. Disse kan kjøpe billetter fra kl. 17:30 til 19:00.

Du vil få mulighet til å velge ønsket felt til dine billetter, men vi ber om forståelse for at du på grunn av evt. kø ikke kan påregne å få velge plasser.

Lenke til Ticketmaster: https://www.ticketmaster.no/artist/lillehammer-ik-billetter/500893

Storhamar: Storhamar Supporterunion (SSU) vil få tilgang til bortebillettene. Det er SSU som vil administrere salget av disse. Vi henviser alle bortesupportere til felt F. Det er altså SSU som administrerer billettene til dette feltet og disse er derfor ikke til salgs i billettboden tirsdag 27. mars. Vi minner om NIHFs arrangementsbestemmelser som gir anvisning på hvordan supportere kan plasseres i hallen. Vi vil håndheve disse.

Forkjøpsrett: Innehavere av sesongkort har forkjøpsrett på sine plasser frem til tirsdag 27. mars kl. 15:59. Forkjøpet avklares direkte med Ticketmaster. Det vil ikke være mulig å avklare dette før mandag 26. mars kl. 12:00. Det vil si at forkjøpsretten må avklares mellom mandag 26. mars kl. 12:00 og tirsdag 27. mars kl. 15:59.

Vi vil reservere 100 billetter og forsøke å få til et utsalg et sted i Gudbrandsdalen før kampen. Nærmere informasjon vil bli gitt.

Det vil ikke bli mulig å henvende seg til klubbkontoret for direktekjøp av billetter. Vi ber om at alle billettkjøp foretas i tråd med ovennevnte.

BILLETTPRISER:
Voksne: 300,- inkl. billettavgift.

Student/honnor: 200,- inkl. billettavgift.

Barn u/13 år: 100,- inkl. billettavgift.

Alle spørsmål må rettes til klubbkontoret på e-post: mail@lillehammerhockey.no.

 

Kommentarer

Kommentarer