fbpx

Medby AS forlenger sin avtale!

Daglig leder, Lars Medby, i Medby AS og salgssjef, Øyvind Berg, i Lillehammer Hockey Elite er glad for å forlenge samarbeidet med ytterligere en sesong.

Klubbens trofaste Gullpartner, Medby AS, har i disse dager fornyet sin avtale med Lillehammer Hockey Elite.  Medby AS sin logo skal også neste sesong pryde fronten på klubbens drakter.

Lars Medby valgte etter 17 års erfaring i rørleggerbransjen i Lillehammer å i 2002 og starte eget rørleggerfirma i vårt distrikt. Resultatet er en eventyrlig vekst i disse årene, og Medby AS opererer i dag fra Lesja i nord til Hamar i sør, og har vokst til mere en 40 ansatte, fordelt på fire avdelinger – Otta, Øyer, Lillehammer og hovedkontoret i Gausdal.

Konseptet baserer seg på nærhet til kunden gjennom bred lokalkunnskap, og gode tilbud tilpasset lokal etterspørsel. Om du bygger nytt, renoverer eller bare skal skifte ei kran, så har Medby AS kompetansen, både om produkter og monteringen.

-Vår målsetting er å være den beste rørleggerbedriften i nærområdet, avslutter daglig leder Lars Medby.

Kommentarer

Kommentarer